Propozice ke stažení

MISTROVSTVÍ ČR 2018 - ZLATÁ KOLOBEŽKA - 22. -24. června v Plzni

Od pátku do neděle 22.- 24. června 2018 se koná v Plzni Mistrovství ČR 2018, náš národní koloběžkový svátek, který je zároveň i 3. kolem Rollo ligy 2018.  Propozice a přihlášky jsou již otevřeny.

Plzeň je tradiční koloběžkovou baštou, kde se Rollo liga v nové éře ( po založení  ČSK v roce 1993) nepřetržitě pořádá  od roku 1999.  Už mnohokrát jsme dokázali, že umíme připravit krásné závody a účast na ZLATÉ KOLOBĚŽCE, je zážitkem pro každého. V pátek nás čeká Mistrovské kritérium a v sobotu sprint a štafety, v neděli pak dlouhý závod.

Pozor na zvýhodněné startovné při přihlášením a zaplacení do 15.6. 2018!

Vše dozvíte v propozicích, nebo rovnou v rámci přihlašovacího formuláře:

https://www.sportt.cz/register/731

Poprvé bude registrace do systému Apachi pomalejší, ale na každý další závod RL a případně i některé akce Českého poháru už to půjde raz dva.

V přihlašovacím formuláři můžete kromě přihlášení na závody objednat ubytování z pátku na sobotu a ze sobory na neděli a sobotní večeři a nedělní oběd.  Ubytování a stravu si přes formulář může objednat i Váš nezávodící doprovod.

Blíže k ubytování: v rámci přihlašovacího formuláře nabízíme za zvýhodněnou cenu proti individuální objednávce ubytování v 2 – 3 – 5 – 6 lůžkovém pokoji kolejí Západočeské a Karlovy Univerzity v Plzni. Bohužel počet je letos omezený na 103 lůžek a ubytovací ceny byly oproti loňsku zvýšeny. V rámci MČR  je možnost ubytování pouze na 2 noci (z pátku na sobotu a ze soboty na neděli). Pokoj v online formuláře objednává za tým (partu) vždy jen jeden závodník, který ubytování zaplatí i za všechny ubytované. Do poznámky objednatel pokoje uvede, kdo jsou jeho spolubydlící (ideálně jméno a příjmení, nebo stačí název např. UNIKOSY).

A v cíli nikdy závody v Plzni zdaleka nekončí, v těsném sousedství cíle je vždy občerstvení, kde se je možné nabrat síly a v klidu probrat čerstvé zážitky za závodů.

Účast na ZLATÁ KOLOBĚŽCE je jako dělaná  i pro rodinný výlet. Plzeň nabízí mnoho možností jak využít čas mezi závody. V Boleveckém rybníku je možnost koupání, navštívit můžete např. světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj a Pivovarské muzeum, Náměstí Republiky s katedrálou sv. Bartoloměje (jedno z největších náměstí v Evropě a nejvyšší věž katedrály v ČR), historické podzemí, krásné Zoo s Dinoparkem, Techmanii, Velkou synagogu,……. více tipů a podrobností najdete třeba na:

https://www.plzen.eu/turista/poznej-plzen/to-nejlepsi-z-plzne/to-nejlepsi-z-plzne.aspx