MISTROVSTVÍ ČR 2017  - ZLATÁ KOLOBEŽKA - 24. -25. června v Plzni

O víkendu 24.- 25. června 2017 se koná v Plzni Mistrovství ČR 2017, náš národní koloběžkový svátek,  který je zároveň i 3. kolem Rollo ligy 2017.  Propozice a přihlášky jsou již otevřeny.

Plzeň je tradiční koloběžkovou baštou, kde se Rollo liga  v nové éře ( po založení  ČSK v roce 1993) nepřetržitě pořádá  od roku 1999.  Už mnohokrát jsme dokázali, že umíme připravit krásné závody a účast na ZLATÉ KOLOBĚŽCE, je zážitkem pro každého. V sobotu nás čeká Mistrovské kritérium a štafety, v neděli pak dlouhý závod.

V sobotu nás čeká Mistrovské kritérium a štafety, závody začínají 13:40 (prezentace od 12:00) a v neděli pak dlouhý závod (závody  žena mládeže od 9:25, muži 10:50).

Pozor na zvýhodněné startovné při přihlášením a zaplacení do 14.6., resp. 21.6.!!

Vše dozvíte v propozicích,  nebo rovnou v rámci přihlašovací formulářů:

Navíc,  ubytování a stravu si přes online formulář může objednat i Váš nezávodící doprovod

Individuální závody MČR: https://goo.gl/KBq6T2 

Štafety MČR: https://goo.gl/5U0n66

A v cíli nikdy závody v Plzni zdaleka nekončí, v těsném sousedství cíle  je vždy občerstvení, kde se je možné nabrat síly a v klidu probrat čerstvé zážitky za závodů.

Účast na ZLATÁ KOLOBĚŽCE je jako dělaná  i pro rodinný výlet. Plzeň nabízí mnoho možností jak využít čas mezi závody. V Boleveckém rybníku je možnost koupání, navštívit můžete např. světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj a Pivovarské muzeum, Náměstí Republiky s katedrálou sv. Bartoloměje (jedno z největších náměstí v Evropě a nejvyšší věž katedrály v ČR), historické podzemí, krásné Zoo s Dinoparkem, Techmanii, Velkou synagogu,……. více tipů a podrobností najdete třeba na:

https://www.plzen.eu/turista/poznej-plzen/to-nejlepsi-z-plzne/to-nejlepsi-z-plzne.aspx