Propozice ke stažení -

ZLATÁ KOLOBĚŽKA  -  Sportuj s námi a Projeď se na koloběžce!

Sportuj s námi a projeď se na koloběžce, je hobby závod pro všechny koloběžkové nadšence a veřejnost, ty, kteří jízdu na koloběžce v rámci závodění doposud nezkusili, nebo bojí mistrovského závodu, byť i ten je letos otevřený všem.

ZÁVODY Sportuj s námi a Projeď se na koloběžce!

             Mini Zlatá koloběžka  pátek  22.6. 2018   -  START 18:30 . Startovné  0,- Kč, kategorie: nejmladší  předžačky/předžáci  (2011 a mladší), předžačky/předžáci (2010-2009).  Délka závodu 1,1 km (1 kolo) Vyhlašování kluci a dívky samostatně ihned po dojetí závodu

 

             Veřejný závod ZLATÁ KOLOBĚŽKA - Sportuj s námi a Projeď se na koloběžce!  START sobota 23.6. 2018  -  START 17:15

 Startovné  120,- Kč při přihlášení a uhrazení startovného na účet do 15.6.2018 + 100,-Kč po termínu 15.6. 2018 nebo  na místě. Otevřený závod pro v Českém svazu koloběhu neregistrované závodníky na 7,7 km ( 7 kol )  pro ročníky 2007 a starší. Vyhlašování 3 nejlepší absolutně.  Ale záleží jen vás (chuti, věku, zdatnosti) zda objedete všechny okruhy, nebo si vyzkoušíte 1 – 2 kolečka a pak jízdu ukončíte.

První 3 nejlepší absolutně vyhlásíme, ale úplně všichni dostanou upomínkový předmět. Dále všichni na závod dostanou jako praví závodníci čipy na koloběžku a závodní číslo (které vám necháme) a pak vám zpracujeme i “výsledky“ s dosaženými časy a po dojezdu budete mít možnost občerstvení v „cíli“. Trasa sobotní Zlaté koloběžky je přehledná a široká, asfalt rovný a nemusíte se bát záludných zátočin, sjezdů či nepřehledných míst. V zázemí je WC, sprchy a šatny na převlečení.

PŘIHLÁŠKY:  Přihlášky prostřednictvím online formuláře  https://www.sportt.cz/register/731

A v nabídce najdete Veřejný hobby závod ZLATÁ KOLOBĚŽKA, nebo Mini Zlatá koloběžka .

A v cíli akce zdaleka nekončí, v sousedství je restaurace a zahrádka se slunečníky, kde se je možné v klidu posedět a probrat čerstvé zážitky a hlavně fandit štafetám v atraktivních soubojích o tituly Mistra ČR.

Účast na ZLATÁ KOLOBĚŽCE 2018 je jako dělaná pro rodinný výlet. Plzeň nabízí mnoho dalších možností, v nedalekém Boleveckém rybníku je možnost koupání, navštívit můžete např. světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj a Pivovarské muzeum, Náměstí Republiky s katedrálou sv. Bartoloměje (jedno z největších náměstí v Evropě a nejvyšší věž katedrály v ČR), historické podzemí, krásné Zoo s Dinoparkem, Techmanii, Velkou synagogu,……. více tipů a podrobností najdete třeba na:

https://www.plzen.eu/turista/poznej-plzen/to-nejlepsi-z-plzne/to-nejlepsi-z-plzne.aspx