PROJEĎ SE NA KOLOBĚŽCE A FANDI ŠAMPIÓNŮM!

nezávodní Fitness jízda ZLATÁ KOLOBEŽKA 2017

 

Poslední červnový víkend (24 – 25. června) proběhne v Plzni český koloběžkový svátek -  Mistrovství republiky – ZLATÁ KOLOBĚŽKA 2017, kde máte jedinečnou příležitost vidět, v jaké formě jsou čeští závodníci tři týdny před Evropským pohárem v Račicích a srpnovém Mistrovství Evropy v Rakousku.

Ale hlavně máte možnost si tu samou trasu vyzkoušet v nezávodní Fitness jízdě - PROJEĎ SE NA KOLOBĚŽCE! v sobotu 24. června 2017.

Fitness jízda je vypsaná na 7 kol (necelých 8 km) a bude záležet jen vás (chuti, věku, zdatnosti) zda objedete všechny okruhy, nebo si vyzkoušíte 1 – 2 kolečka a pak Fitness jízdu ukončíte.

Nebudeme vyhlašovat žádné vítěze, ale abyste měli možnost porovnání, jak rychle jste jednotlivé okruhy projeli, dostanete jako praví závodníci čipy na koloběžku a závodní číslo (které vám necháme) a pak vám zpracujeme i “výsledky“ s dosaženými časy a po dojezdu budete mít možnost občerstvení v „cíli“. Trasa sobotní Zlaté koloběžky je přehledná a široká, asfalt rovný a nemusíte se bát záludných zátočin, sjezdů či nepřehledných míst. V zázemí je WC, sprchy a šatny na převlečení.

Přihlašovací formulář, zde    https://goo.gl/Yzh0dp

Startovné za Fitness jízdu - PROJEĎ SE NA KOLOBĚŽCE, je 0-Kč pro děti do ročníku 2007, pro mládež ročníky 2006 – 1999  činí 50,-Kč a pro starší 100,-Kč.

A v cíli akce zdaleka nekončí, v sousedství je restaurace a zahrádka se slunečníky, kde se je možné v klidu posedět a probrat čerstvé zážitky a hlavně fandit štafetám v atraktivních soubojích o tituly Mistra ČR.

Účast na ZLATÁ KOLOBĚŽCE 2017 je jako dělaná pro rodinný výlet. Plzeň nabízí mnoho dalších možností, v nedalekém Boleveckém rybníku je možnost koupání, navštívit můžete např. světoznámý pivovar Plzeňský Prazdroj a Pivovarské muzeum, Náměstí Republiky s katedrálou sv. Bartoloměje (jedno z největších náměstí v Evropě a nejvyšší věž katedrály v ČR), historické podzemí, krásné Zoo s Dinoparkem, Techmanii, Velkou synagogu,……. více tipů a podrobností najdete třeba na:

https://www.plzen.eu/turista/poznej-plzen/to-nejlepsi-z-plzne/to-nejlepsi-z-plzne.aspx

Aktuální propozice